به گزارش روابط عمومی ستاد دهه غدیر کشور؛ حجت الاسلام والمسلمین محمود نظری خادم الشریعه، رییس ستاد دهه غدیر کشور با حضور در منزل شهید روح الله عمادی، شهید مدافع حرم حضرت زینب(س) با خانواده این شهید گرانقدر دیدار کرد.

وی در این دیدار که خانواده شهید عزیز روح الله عمادی نیز حضور  داشتند، شهادت را بالاترین افتخار برای مجاهدان در راه حق دانست و خاطرنشان کرد: این شهید عزیز و گرانقدر نماد ایمان، تقوا، اخلاص، اراده، ایثار و فداکاری در راه خدا و در مسیر نورانی امام و رهبری و شهدای والامقام بود.

رییس ستاد دهه غدیر کشور، عزت و عظمت امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی را مرهون خون های پاک شهدا دانست و تصریح کرد: امروز هر چه داریم به برکت خون های پاک شهدای گرانقدر کشورمان است.

حجت الاسلام والمسلمین نظری با بیان این که شهدای مدافع حرم از حقانیت اسلام ناب محمدی دفاع کردند، خاطرنشان کرد: مجاهدت شهدای مدافع حرم مبارزه با استکبار جهانی، رژیم صهیونیستی و کفر جهانی و دفاع از مظلوم است.

وی با تأکید بر این که امروز رسالت سنگینی در حراست از خون های پاک شهدا داریم، خاطرنشان کرد: راه، منش و سیره شهدا باید امروز الگوی همه ما به ویژه مسؤولان جامعه قرار گیرد.

حجت الاسلام والمسلمین نظری همچنین از صبر، ایثار و فداکاری های خانواده شهید عمادی نیز تجلیل کرد.

گفتنی است؛ شهید سید روح‌الله عمادی متولد ۱۳۵۹ بوده که همزمان با سالروز شهادت سالار شهیدان در حلب سوریه به درجه رفیع شهادت نائل آمد و قرار پیکر پاک این شهید گرانقدر طی روزهای آینده در استان تشییع شود.