به گزارش روابط عمومی ستاد بزرگداشت دهه غدیر، حجت الاسلام والمسلمین محمود نظری خادم الشریعه، رییس ستاد دهه غدیر کشور در دیدار با محمد تقی روغنی ها، مدیر مسؤول روزنامه ایران، این روزنامه را یکی از پر محتوا ترین نشریات کشور و همچنین مورد اعتماد جامعه دانست و گفت: خوشختانه این روزنامه در دوران سابقه فعالیتی خود در جهت اهداف عالیه سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی اقدامات ارزشمندی را انجام داده است که جای تقدیر و تشکر دارد.

وی با بیان این که مطبوعات در شکل گیری افکار عمومی جامعه نقش بسیار مهم و اثرگذاری دارند، خاطرنشان کرد: رسانه ها در خط مقدم تحقق وحدت، همدلی و همزبانی در جامعه قرار دارند.

رییس ستاد دهه غدیر کشور با بیان این که رسانه ها سودمندترین وسیله برای بالا بردن سطح آگاهی افراد جامعه به شمار می روند، خاطرنشان کرد: توسعه اقتصادی موتور محرکه هر گونه توسعه محسوب می شود که در این بخش نیازمند پیش شرط های مهمی است که یکی از مهم ترین آن اهرم های فرهنگی که با بهره گیری از ظرفیت بالای مطبوعات و رسانه ها تحقق می شود.

حجت الاسلام والمسلمین نظری از مطبوعات به عنوان یکی از مهم ترین پارمترهای توسعه فرهنگی کشور یاد کرد و افزود: باید از ظرفیت بالای مطبوعات به عنوان رکن چهارم دموکراسی در جهت توسعه و پیشرفت کشور بیشتر بهره گرفته شود.

محمد تقی روغنی ها، مدیر مسؤول روزنامه ایران نیز در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از اقدامات صورت گرفته در ستاد دهه غدیر کشور، گفت: بنده خود به شخصه فعالیت های ستاد دهه غدیر را پیگیری می کنم.